اتريش – مجارستان – چک (برگزار شده)

تور اتریش – مجارستان – چک ( 4 شب وین + 2 شب بوداپست + 2 شب پراگ ):

اتریش یکی از مهمترین کشورهای اروپایی است که پایتخت آن شهر وین است. ما ایرانی ها وین را به دو دلیل عمده می شناسیم. اول به دلیل مذاکرات هسته ای ایران و دوم به دلیل موسیقی دان های معروف آن. کشورهای آلمان، چک، اسلوواکی، مجارستان، ایتالیا، اسلوونی، سوئیس، لیختنشتاین همسایه های کشور اتریش در اروپا هستند. این کشور تا سالها به عنوان مهمترین سرزمین حوزه ژرمن ها محسوب می شد به طوری که مردم وین به زبان آلمانی صحبت می کردند. نام اتریش در لغت به معنای “پادشاهی شرقی” نام داشت و همواره جزو آرام ترین سرزمین در حوزه امپراتوری های مختلف بود به طوری که مردم آسیایی به خصوص ایرانیان به آن سرزمین نمسا می گفتند. اتریش در سده های میانی جزو قلمرو امپراتوری روم بود تا آنکه در پایان سده ۱۳ میلادی رودلف هابسبورگ بر اتریش کنونی چیره شد و دودمان هابسبورگ تا سده بیستم میلادی بر اتریش فرمان راندند. اما این پایان ماجرا نبود.

بوداپست، پایتخت و بزرگترین شهر مجارستان، این شهر دو چهره در دلش مکان‌های دیدنی زیادی دارد؛ دیدنی‌هایی که به خاطر گذشته‌ی مجارستان، ارزشمند هستند؛ دیدنی‌های بوداپست خاطرات زیادی برای تعریف کردن دارند. بوداپست شهر دو تکه‌ی مجارستان که با رود دانوب به دو قسمت بودا و پست تقسیم می‌شود، هر جایش بخشی از تاریخش را نشان می‌دهد. چیزی که در بوداپست برایتان جالب خواهد بود، معماری مکان‌ها و ساختمان‌هاست که از گوتیک و باروک و رومنس تا هنرنو را کنار هم دارد؛ ساختمان‌هایی که بینشان هم موزه پیدا می‌شود هم کلیسا و هم بناهای تاریخی که هرکدام به خاطر جنگ‌های مختلف، چند بار بازسازی شده‌اند، اما همچنان گذر زمان را رویشان می‌بینید و با گذشته‌ی پر اتفاق شهر آشنا می‌شوید. طبیعت و پارک‌های بوداپست هم برای تفریحات خانوادگی حرف ندارند؛ هرچند حتی پارک‌ها و گاهی خیابان‌های معمولی بوداپست هم خودشان یک اثر تاریخی-هنری هستند. فقط باید زمانتان را مدیریت کنید تا به همه‌ی قسمت‌های شهر برسید.

به پراگ لقب «شهر هزار مناره» داده‌اند. وقتی به چهره‌ی این شهر ۱۱۰۰ ساله نگاه می‌کنید، چشم‌اندازهای بی‌نظیری از گنبد کلیساهای بسیار زیبا و برج‌های قدیمی بلند را می‌بینید که با هم ترکیب شده و پراگ را به یکی از جواهر معماری اروپا تبدیل کرده است. در این شهر، به هر سو که بنگرید، نمونه‌های برجسته‌ای از معماری سبک گوتیک، باروک، رنسانس و سبک‌های مدرن را می‌بینید که با قلعه‌ی مستحکم و باستانی پراگ، تضاد شگرفی ایجاد کرده است. پراگ یکی از بهترین مراکز تاریخی شهر در اروپا را دارد که به خوبی حفظ شده است، مانند کوچه‌های باریک و میدان‌های بزرگ و تماشایی که در هر یک می‌توانید خانه‌های قدیمی و ساختمان‌های تاریخی را ببینید که در انتظار کشف شدن هستند.

جزئیات تور

  • کد تور: WE-13
  • مدت : 7 شب و 8 روز ( 4 شب وین + 2 شب بوداپست + 2 شب پراگ)
  • تاریخ برگزاری : 1397-04-01
  • حمل و نقل:

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات
4 STAR
1940 يورو +
بلیط
2890 يورو +
بلیط
960 يورو + بلیط 390 يورو +
بلیط

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل: