آلمان (برگزار شده)

تور آلمان:

کشور آلمان با حدود ۸۲ میلیون نفر، پرجمعیت‌ترین کشور اروپا است. این کشور دارای نظام سیاسی جمهوری فدرال دموکراتیک پارلمانی بوده و دارای ۱۶ ایالت است که هرکدام از این ایالت‌ها می‌توانند در برخی مسائل مستقل عمل کنند.آلمان هم اکنون یکی از صنعتی‌ترین کشورهای جهان است و به‌عنوان ثروتمندترین عضو اتحادیه اروپا، موتور اقتصادیِ حوزه‌ی پولیِ یورو محسوب می‌شود.

آلمان به دلیل قرار داشتن در قلب اروپا، قطب حمل و نقل این قاره به حساب می‌آید. شبکه‌ی حمل و نقلی مدرن این کشور در شبکه بزرگراهی و اتوبانی از نظر مقدار و طول، رتبه سوم جهان را داراست؛ همچنین بزرگ‌ترین فرودگاه آلمان در فرانکفورت قرار دارد که سومین فرودگاه بزرگ اروپا و مرکز اصلی فعالیت لوفت‌هانزا (Lufthansa)است.

آلمان دارای آب و هوایی معتدل (همراه با زمستان‌هایی سرد) و جغرافیای آن ترکیبی از دشت، جنگل، کوه، ساحل و مجموعه‌ای از دریاچه‌ها است. از نظر گردشگران، بین ماه‌‌های می تا سپتامبر مناسب‌ترین زمان برای سفر به کشور آلمان است. بسیاری از بنیادهای فکری فلسفه غرب در آلمان پا گرفته و فیلسوفانی نظیر کانت (Kant)، هگل (Hegel)، نیچه و … نقش مهمی در پایه‌ریزی فلسفه نوین غرب بر عهده داشته‌اند. این کشور همچنین طلایه‌دار هنر نقاشی و مجسمه‌سازی و زادگاه مشهورترین آهنگسازان و نوازندگان موسیقی کلاسیک از جمله بتهوون، باخ، واگنر (Wagner) و برامس (Brahms) است. پس از پایان جنگ جهانی در نظر بسیاری از توریست‌ها، بازدید از آلمان به‌عنوان تجربه‌ی حس جنگ جهانی دوم در تور اروپا مطرح بوده است.

 

جزئیات تور

  • کد تور: WE-3
  • مدت : 5 شب و 6 روز ( 3 شب فرانکفورت + 2 شب کلن )
  • تاریخ برگزاری : 1397-04-01
  • حمل و نقل:

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات
4 STAR
1740 یورو + بلیط 2790 یورو + بلیط 1170 یورو + بلیط 350 یورو

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل: