پیکاپ کانادا

از اینکه شما درخواست خود برای ویزای کانادا را تکمیل می کنید، سفارت پس از مدتی درخواست شما را بررسی می کند. پس از دریافت جواب مثبت از سفارت کانادا در آخرین مرحله اخذ ویزای کانادا، شما باید پاسپورت خود را به سفارت کانادا تحویل دهید تا مهر ویزای کانادا در پاسپورت شما وارد شود. با توجه به بسته بودن سفارت کانادا در ایران، برای انجام این مرحله از روند اخذ ویزای کانادا شما باید به کشور دیگری سفر کنید. خیلی از مسافران با توجه به هزینه ها و سختی های این کار به خدمات پیکاپ کانادا روی می آورند. در این حالت شخص سومی با دریافت وکالت نامه  از مسافر، مراحل اخذ ویزای وی را پیگیری نموده و پاسپورت مهر شده را به مسافر برمی گرداند.

شرکت نامیرا با سابقه طولانی مدت در امر پیکاپ ویزا کانادا خدمات خود را در سه بخش ارائه می دهد.

پیکاپ ویزای مهاجرتی / غیر مهاجرتی

ما در شرکت نامیرا گشت خدمات پیکاپ ویزای ترکیه و پیکاپ ویزا در امارت را انجام می دهیم.

برای پیکاپ ویزای کانادا در ترکیه ما پاسپورت شما را روزهای یکشنبه و چهارشنبه ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت کانادا، پاسپورت مهر خورده را در همین روزها به شما تحویل خواهیم داد. اگرچه برای این کار نمی توان زمان دقیقی تعیین نمود ولی به طور معمول کارهای شما دو هفته طول خواهد کشید.

برای پیکاپ ویزا در امارات ما هر روز پاسپورت های شما را ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری در همان روز پاسپورت مهر خورده را به شما تحویل خواهیم داد. قابل ذکر است روند این کار در امارات زمان بیشتری طول خواهد کشید و به همین دلیل ما پیکاپ ویزا در ترکیه را به شما پیشنهاد می کنیم.

ترول داکیومنت

ما درخواست های شما برای ترول داکیومنت را صرفا برای ترکیه انجام می دهیم. همانند خدمات ویزای مهاجرتی / غیر مهاجرتی، درخواست های شما یکشنبه و چهارشنبه ارسال می شود و پس از دریافت جواب در روزهای یکشنبه و چهارشنبه به شما تحویل داده خواهد شد. خدمات ترول داکیومنت معمولا حداکثر دو هفته طول خواهند کشید.

تمدید پاسپورت کانادایی

با توجه به قانونی که در سال  ۲۰۱۵ تصویب شد، برای درخواست پاسپورت کانادایی باید شخص درخواست کننده حضور داشته باشد و کارهای مربوطه را انجام دهد. اما پس از اعلام نتیجه درخواست تمدید پاسپورت، ما میتوانیم پاسپورت جدید را دریافت کرده و به شما تحویل دهیم.

ویزای مهاجرتی :
پرینت ایمیل سفارت
پاسپورت امضا شده
دو قطعه عکس ۵*۷ (مهر، تاریخ، آدرس و شماره عکاسی لازم می باشد)
قد و رنگ چشم
تکمیل صفحه ی آخر ایمیل سفارت (ایمیل شخص،آدرس،شماره تلفن)
امضای فرم وکالت نامه

ویزای غیر مهاجرتی :
پاسپورت با امضا
پرینت ایمیل سفارت
فرم وکالت نامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *